Baza Modelleri ve Baza Fiyatları

ToptanMobilya

baza Baza Modelleri ve Baza FiyatlarıBaza fiyatları modellerine, çeşitlerine, boyutlarına ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bazalar yatakların altında sandık görevini gören evimizde bulunan yorgan, battaniye, yastık, sezonluk kıyafetler vb. şeylerin tamamını koyabileceğimiz bir bölmedir. Aslında bazalar evin gizli deposu olarakta düşünebiliriz.

Sektörün önde gelen markalarının çok sık üretip sattığı çeşitli baza modelleri vardır. Bazalar tek ve çift kişilik olmak üzere yatak odaları için tasarlanmış gizli depolardır. Tek kişilik bazalar 90×190, 90×200, 100×200 ölçülerindedir. Çift kişilik bazalar ise 140×190, 140×200, 150×200, 160×200, 180×200, 200×200 ölçülerindedir.

Bazalar kullanış yönünden oldukça tercih edilen bir mobilyadır. Bazaların iç bölmelerinde farklı detaylar bulunabilir. Örneğin bazı bazalar düz iken bazılarında tahta bölmeler bulunmaktadır. İçine koyacağınız eşyaya uygun olan modeli almanızda fayda vardır. Genellikle düz olanı daha çok tercih edilmektedir. Çünkü yorgan gibi uzun eşyalarınızı bölmelere sığdıramayabilirsiniz. Düz olan bazalarda uzunlamasına koyup etrafına da farklı eşyalarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz.

Baza çeşitleri
Bazalar temizlenmesi kolay eşyalardır. Deri ve kumaş modelleri mevcuttur. Bazalarınız için farklı şekillerde baza başlıkları bulabilirsiniz.

Baza fiyatları her bütçeye uygun olan modeller vardır. Ayrıca firmaların bu yönde kampanyaları çok sık olmaktadır. Baza fiyatları için baza almayı düşündüğünüzde kampanyaları takip etmenizde fayda vardır. Baza fiyatları 270 TL ile 800 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Bazalar kadar baza başlıklarıda önemlidir. Demir, deri, ferforje gibi bir çok modelleri vardır. Mobiyanızın ve odanızın tarzına uygun birini seçerek bir bütünlük kazandırabilirsiniz.