misafir odasi yastiklari ve perde fırfırı modelleri

ToptanMobilya

2011 yılında, biz bir sürü moda pistlere ve ev dekorasyonu hem de Karıştırdı gördüm. Onlar bizim aşağı damlatılmaktadır gibi ev aksesuarları, Onlar kapalı sivrilen önce popülerlik büyük bir artış yaşandı. Ancak, 2012 yılında, birçok kişi ev aksesuarları ve dekor Karıştırdı küçük bir canlanma görüyoruz. Kalmak için burada bir eğilim Karıştırdı mı?

Ruffles aslında Aslında gerçek bir yıkılışı, bunları düşünmek için yeterince büyük, en azından bir “eski haber.” Görmedim, bir şey ama eski haber olan katlar. Peki denize gitmeden ev dekor içine Karıştırdı küçük bir miktar dahil ederim?

misafir odasi yastiklari ve perde firfiri modelleri 19063341 misafir odasi yastiklari ve perde fırfırı modelleri
Onlardan yorulur kez kolayca takas edilebilir öğeleri ile başlayın. Örneğin: yastık atmak. Eğer yatakta veya misafir odasının yatağında, koltuğunuzun bir terlik sandalyeye mobilyalar bir dizi yastık atmak kullanabilirsiniz. Ayrıca, boyut, şekil ve renklerin çeşitli gelir yastık atmak. Bir karıştırdı süs yastık atmak veya katlar tamamen kaplıdır yastık atmak bulabilirsiniz.

Ayrıca yeniden son derece kolay Ruffles, bu nedenle eğer isterseniz bu mükemmel ev dekor veya maç sağlayarak, kendi karıştırdı atış yastık yaratmak yerine mobilya.

misafir odasi yastiklari ve perde firfiri modelleri 68406230 misafir odasi yastiklari ve perde fırfırı modelleri
Eklemek için başka bir kolay yolu evinizin dekoruna Karıştırdı perdenizin geçer. Fırfırlar uzun dikey özelliği Perdeler aslında gelmek kolay ve satın almak için makul ucuz. Elde etmek çok kolay olan bir çok insan kendi ev dekor içine karıştırdı perdeler dahil gözle hiç de sürpriz değil.

misafir odasi yastiklari ve perde firfiri modelleri 74741578 misafir odasi yastiklari ve perde fırfırı modelleri
Return of Ruffles

Son olarak, kabarır yatırım yapmayı düşünebilirsiniz masa dekor veya yatak örtüsü. Bu konuda böyle düşünüyorum: tüm bu fırfırlar ile yatakta birkaç kırışıklık varsa, hiç kimse aklına olacaktır. Aslında, kim bile kırışıklık ve nelerin bir fırfır ne söylemek mümkün olacaktır?

misafir odasi yastiklari ve perde firfiri modelleri 61393493 misafir odasi yastiklari ve perde fırfırı modelleri
Size Karıştırdı kullanmak için nereye gittiğimizi bir fikir olsa da, renkleri ne aramak için bilmiyor olabilirsiniz. Bu ile, başka bir trend bir trend birleştirmek için sorun değil. Tango Mandalina: Örneğin, Yılın Pantone Renk özelliği karıştırdı ev aksesuarları arayın. Bu görünüm için diğer büyük tonları gri tonlarında (yeni nötr), erik, turkuaz tonları ve diğer mücevher tonları tonları içerir. Ayrıca daha hafif bir görünüm için, beyaz, siyah, bej veya fildişi gibi nötr tonları tercih edebilirsiniz.

misafir odasi yastiklari ve perde firfiri modelleri 78213870 misafir odasi yastiklari ve perde fırfırı modelleri
Gerçekten olmayabilir Karıştırdı rağmen “Burada kalmak,” hayır bu ev dekor eğilimi gerçekten son veya eğer bir daha asla geri gelmeyecek ne kadar süreceğini söyleyerek var. Sonuçta, fırfırlar 90s zamanlar popüler oldu ve sıcak bir diriliş zevk değildir, bu yüzden gerçekten kim bilir? Görüntüler 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Bizim büyük seçim bir göz tarafından duvarlara unutmayın duvar sanatı ve bugün ev dekor geliştirmek.