My Community Garage Sale Haul

ToptanMobilya

Peki

​​, burada toplum garaj satışı benim stand için çok şeyler bulma yüksek umutları bir hafta sonra, ben biraz hayal kırıklığına uğradım. ben çok oldu birkaç şey olduğunu aldın memnun. bulduğum en iyi şey 50,00 $ {o $ 60,00 fiyatlı ve halkın 50,00 $ ondan düşük bir satış fiyat yönü ile, kendi komşu için satıyorsanız için kızım için bir koşu arabası oldu ~ I . kullandım ve eve var ben 300 $ için benzer onları baktı ve gördü asla gibi ilk 40,00 $ } sunulan Her neyse, görünüyor – 400,00 $

güzel ve sağlam olan bu büyük sandalye {$ 10,00}, genişlik. Ben bazı yeni vuruş vermek ve bu konuda sandalye koltuk kumaş değiştirmek için gidiyorum, ama aksi halde yalnız bırakmak olacağını düşünüyorum.

Bu kara tahta {$ 5,00} seviyorum. Ben boyamak için gidiyorum bunun yüz ve üst bir güzellik katacaktır, ama.

. I Bu tel sepet kanca thingy {$ 3,00} gidiyorum tazelemek için bu Heirloom Beyaz.

Üç doilies {0,25 $ her}. yıkama sonra, yastık ya da kılıf eklemek için kullanabilirsiniz. aynı kişi gelen bir oldukça küçük pembe gül budama sanatı {$ 3,00} ve bir çerçeve {$ 4,00}, kim o onları.

Son zamanlarda yapıyorum ve yan masaları satan pek çok kişi vardı. Ben genellikle geçmek bebek şeyler ve giysi, çok da vardı. şimdi hava güzel olduğunu daha garaj satış olacaktır eminim Bir sokakta park ve satış katılan evleri vurmak için birlikte yürüyebilir çünkü. Bu bir güzel.

 My Community Garage Sale Haul